Vebaplyn

O nás

HISTORIE FIRMY

VEBA PLYN a.s., je ryze česká rodinná firma. Byla založena v roce 1992, původně pod názvem TOMEČEK. V roce 1999 došlo ke změně právní formy a také názvu společnosti na VEBA Plyn a.s.

V prvopočátku prováděla svou výrobní činnost v pronajatých prostorech areálu společnosti KOH-I-NOOR. Až v roce 1998 zahájila výrobu ve svých nově vybudovaných prostorech. Prioritou a snahou společnosti je zachovat rodinného ducha, neustále investovat do rozvoje a modernizace výroby a
také efektivně využívat nové trendy v oblasti výroby plastů.

ČINNOSTI

Činnost společnosti se v prvopočátku soustředila výhradně na montáž elektrosoučástek. Díky tomu, se stala významným dodavatelem v elektrotechnickém průmyslu společnosti Thüringische Weidmüller GmbH, která obchoduje s předními výrobci v této oblasti.

V roce 2004 se činnost společnosti rozšířila také o výrobu plastových a pryžových výrobků. S nástupem nových projektů a potřebou uspokojit zákazníky, došlo k modernizaci strojního zařízení a rozšíření výrobních i skladovacích prostor.

V současné době se výroba soustředí mimo jiné na výrobky pro elektrotechnický a automobilový průmysl, v menším objemu jsou zastoupeny také výrobky pro domácí potřeby a potravinářství.

PROČ SI KE SPOLUPRÁCI VYBRAT VEBA PLYN?

  • KVALITU NAŠICH VÝROBKŮ – JSME SCHOPNI ZAJISTIT DÍKY DLOUHOLETÝM ZKUŠENOSTEM V OBORU A KVALIFIKOVANÉMU TÝMU NAŠICH PRACOVNÍKŮ
  • GARANCE VČASNÝCH DODÁVEK – VELKÝ DŮRAZ KLADEME NA SPLNĚNÍ POŽADOVAKŮ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ
  • VLASTNÍ DOPRAVA A SKLADOVACÍ PROSTORY
  • EKONOMICKÁ STABILITA – JSME ČESKÁ FIRMA S VLASTNÍM KAPITÁLEM
  • PROFESIONALITA A FLEXIBILITA
  • REALIZACE VSTŘIKOVACÍCH FOREM – JSME SCHOPNI ZAJISTIT VÝROBU, PORADENSTÍ I MOŽNOST PODÍLET SE NA SPOLUFINANCOVÁNÍ

NAŠE ČINNOSTI